Особливості аугментації губ

Особливості аугментації губ

Аугментація губ ( або збільшення) — це ін’єкційна процедура, під час якої проводиться корекція форми і обсягу губ за допомогою філерів (найчастіше на основі гіалуронової кислоти). Процедура збільшення губ робиться пацієнтам, які досягли 18 років.

Як проводиться процедура?

Аугментація проводитися після нанесення анестезії на зону області губ і зону навколо губ. Потім, за допомогою шприца з гіалуроновою кислотою ін’єкційно коригується форма і обсяг губ, в тій чи іншій техніці. Філер вводиться в тканини губ і зону навколо губ, при необхідності скорегувати зморшки або інших показаннях. Процедура корекції займає в середньому 15-25 хвилин, після чого лікар трохи помасажує твої губи і накладе на оброблену зону холодний компрес, що допомагає знизити ймовірність значних гематом і набряків.

Як знайти відповідного лікаря?

Щоб уникнути невдачі, вибирай тільки сертифікованого фахівця з медичною освітою, такого як лікар-дерматолог або пластичний хірург, який має великий досвід у проведенні конкретно цієї процедури. Ознайомся з його колишніми роботами, а також почитай відгуки (сьогодні практично кожного косметолога можна знайти в соціальних мережах). Також ти повинна йому довіряти і відчувати себе поруч з ним комфортно, тому сеанс слід проводити виключно після кваліфікованої консультації фахівця.

  • симетрія верхньої або нижньої губи
  • корекція форми губ після перенесених травм
  • корекція зморшок зони навколо рота
  • корекція сухості губ
  • опущені куточки губ
  • тонка і невиразна форма губ
  • бажання змінити форму і обсяг губ

Також при необхідності аугментацію можуть призначити як на обидві, так на і одну зону. Тобто, можна зробити губи повністю або ж збільшити тільки нижню губу або середину верхньої губи. Корекція проводиться там, де ти з доктором вирішиш доповнити твої риси обличчя.

Спочатку твої губи будуть трохи опухлими, але ти швидко побачиш ефект від уколу краси. Для полегшення наслідків, доктор може призначити тобі прийняти антигістамінні препарати протягом перших 24 годин, щоб прибрати набряк. Велика частина припухлості зникне через день, але в цілому може знадобитися від трьох до п’яти днів, щоб губи повністю заспокоїлися і ти побачила остаточний результат.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: